Tooted

Pernauer Kuldne

Keskmise kehaga linnaseline laagerõlu. Aroom magus-hapukas ja
karamelline. Esmamaitse magus-hapukas ja mahlane, lõpp- ja
järelmaitses tuleb esile mõrkjus ja vürtsikus.

Serveerimistemperatuur 6-10 C. ALC 4,7% vol.

Pernauer Lager

Pernauer Lager on laagri tüüpi kergesti joodav õlu. Aroom on kargelt värske ja humalane, veidi mõrkja varjundiga ning karamelline. Maitselt kergema kehaga, tunda on veidi karamellist vahepala.

Suurepärane seltskonnaõlu, kuhu kõrvale sobivad soolasemad suupisted ja toorvorstid. Või miks mitte suvel BBQ-d küpsetades lihtsalt kõrvale rüübata?

Serveerimistemperatuur 8-9 C, kuumal suvepäeval isegi 6-8 C. ALC 5,3% vol.

Pernauer Must

Punakaspruun tume laagerõlu, mille maitses domineerivad magusamad toonid. Pernauer Must on maitselt kerge, tunda on mõnusat kodust musta leiba, veidi röstine, mis muudab tumeda õlle veelgi kirglikumaks. Magusamaid noote balansseerib meeldiv kerge mõrkjus tagataustal.

Suurepärane kaaslane pajaroogade kõrvale ja värskelt suitsutatud kala juurde.

Serveerimistemperatuur 10 C. ALC 4,7% vol.

Pernauer Suits

Pernauer Suitsu inspiratsioon on tulnud Pärnu rannakalurite suitsuahjudest, mis on täidetud värske saagiga. Suitsune laagerõlu on valmistatud pöögiga suitsutatud linnastega.

Sobib hästi suitsukala ja grill-liha kõrvale.

Serveerimistemperatuur: 9-10 C. ALC 4,7% vol.

Pernauer Tšilli

Pernauer Tšilli on tšillihelbetega pruulitud porter, milles pipra teravust tasakaalustab laktoos. Keskmisest raskema kehaga mõrkjas-magus ning parasjagu tugeva tšilliõhetusega järelmaitses.

Võta mehise prae kõrvale või siis hoopis jäätisega.

Serveerimistemperatuur 10-12 C. ALC 5,8% vol.

Pernauer Valge

Pernauer Valge on klassikaline saksapärane nisuõlu, mille nisulinnaste sisaldus on 50%. Maitses on tunda iseloomulikku hapukat puuviljast nooti ja värskust. Mõnus kerge rüübe kuuma suvepäeva!

Sobib suurepäraselt iseseisvalt nautimiseks kuumal suvepäeval. Soovitame lisada ka väikese laimiviilu, mis annab õllele meeldivat suvist särtsakust. Hea kaaslane valge kala ja suviselt kergete puuviljaste salatite juurde.

Serveerimistemperatuur: 6-8 C. ALC 4,7% vol.